Trapecinio profilio skarda

Trapecinė skarda yra išskirtinė ne tik dėl išraiškingos formos, bet ir dėl paprastumo. Tai universali ir ekonomiška medžiaga, skirta greitam tiek stogų, tiek ir fasadų dengimui. Ji suteikia galimybę įgyvendinti efektyvias konstrukcijas, kurios dažnai laužo tradicinį skirstymą į stogus ir fasadus. Projektuotojai noriai renkasi trapecinę skardą kaip pramoninių ir visuomeninės paskirties pastatų stogų medžiagą. Vis dažniau trapecinę skardą nusprendžia rinktis ir individualių namų savininkai, nes ji puikiai atrodo šiuolaikiškos, minimalistinės architektūros ir ekologiško stiliaus pastatuose.
Trapecinė skarda visų pirma yra praktiška. Platus skardos storio diapazonas, galimybė supjaustyti pagal reikiamus matmenis ir platus spalvų pasirinkimas sukuria neribotas naudojimo galimybes. Esminis šios dangos medžiagos pranašumas yra standumas ir patvarumas, kurį lemia profilio aukštis.
Mažiems ir vidutinio dydžio objektams rekomenduojame šių profilių trapecinę skardą: T8, T14+, T18, T18+, T20+, T35+, T50, T55.
T60 ir T90 lakštai yra naudojami dideliuose paslaugų objektuose, pvz., gamybos salėse.